Náš tým

Makléře vybíráme jen na základě předchozích zkušeností klientů.
Jednáme fér a zakládáme si na tom, aby pro vás byla hypotéka radostí a ne starostí.

Ing. Otomar Gottstein

Ing. Otomar Gottstein

+420 604 262 905
otomar.gottstein@gpf.cz

Naším revírem jsou Čechy, naše tempo je vražedné, naši protivníci jsou vysoké úroky, poplatky a neochotní úředníci, pracujeme ve dne v noci i o víkendech, náš cíl je spokojený bezstarostný klient.

Ing. Hana Gottsteinová

Ing. Hana Gottsteinová

+420 605 771 452
hana.gottsteinova@gpf.cz

Dlouholetá praxe v bankovnictví a dosahované objemy obchodů mi umožňují mít stálý přehled o produktech bank, stavebních spořitelen a pojišťoven a umět doporučit klientům to nejlepší, co je na trhu.

Ing. Jitka Hořejší

Ing. Jitka Hořejší

+420 737 373 711
jitka.horejsi@gpf.cz

Pořizujete si nemovitost? Končí vám fixace hypotéky? Zdarma vás co nejefektivněji provedu celým procesem získání hypotečního úvěru.

Lenka Svobodová

Lenka Svobodová

+420 739 255 872
l.svobodova@gpf.cz

Chcete srovnat nabídky od všech hypotečních bank a domluvit nižší úrokové sazby a výhodnější podmínky? Hypotékou a refinancováním Vás provedu od začátku do konce.

Miroslava Kulhánková

Miroslava Kulhánková

+420 603 167 761
miroslava.kulhankova@gpf.cz

Dosahuji roční produkce v hypotékách přes 60 mil. Kč. Hypotékám, stavebnímu spoření a pojištění se věnuji na plný úvazek od roku 1999. Dojednám v kterékoliv bance nejlepší možné podmínky.

Další informace o uvedených makléřích můžete získat
na www.gofin.cz a na www.gpf.cz/praha-1-na-perstyne.

Proč my?

Jsme tým zkušených poradců.

Rychlost

Dnes zadáte nezávaznou poptávku a my se ihned začneme věnovat přípravě té nejlepší nabídky. Snažíme se, abychom pro vás měli nabídku do 48 hodin.

Komunikace

Dbáme na to, abychom vám vše pečlivě vysvětlili a abyste měli přehled o tom, v jaké části se vyřizování hypotečního úvěru právě nachází. Jsme vždy na vaší straně.

Nezávislost

Jsme nezávislí. Nepracujeme pro konkrétní banku. Jsme tu s cílem všechny banky porovnat a vybrat pro vás tu nejvýhodnější variantu hypotečního úvěru. U bank umíme vyjednat slevy.

Služby zdarma

Jsme placeni bankou až po dobře odvedené práci. Po vás nechceme ani korunu. Proto neuděláte chybu, když naše služby vyzkoušíte a zjistíte, v čem jsme nejlepší.

Jednoduchost

Vše zařídíme za vás. Veškeré smlouvy připravíme přímo k podpisu. Poradíme, jak se vyhnout problémům a nepříjemnostem při vyřizování hypotéky.

Spokojenost

Vaše spokojenost je u nás na prvním místě. Víme, že bez dobrých referencí se dnes pracovat nedá, proto o vás pečujeme tak, jak nejlépe umíme.

Jaká bude splátka hypotéky?

Stačí pár údajů, které zadáte níže a ihned zjistíte, jaká může být výše měsíční splátky vaší hypotéky.

A naši poradci umí i více. Vyjednají přímo pro Vás v bance ještě nižší úrok a současně i slevy na dalších poplatcích spojených s hypotékou!

Ceník služeb

Tato část portálu je vlastně nejkratší, protože všechny naše služby jsou pro vás zdarma. Zařídíme vám nejlepší hypoteční úvěr a vy za tuto službu nezaplatíte. Skutečně ne, protože za zařízení úvěru získáme odměnu od banky, u které vám hypotéku dojednáme.

Kontaktujte nás

Budeme rádi, pokud vám budeme moci nějak pomoci.

Pošlete nám svůj dotaz


Kontaktní informace


VIP makléř, s.r.o.
IČ: 281 49 530
Vojenova 322, Písek, 397 01
GSM: +420 604 262 905
E-mail: info@vipmakler.cz